Registrace člena

12. července 2013 v 16:03 | Denny


Tvůj příběh:

Už od malička jsi měla ráda koně a jezdila jsi v klubu na pronajatém koni. Když jsi vychodila 9.třídu, uvažovala jsi na jakou školu půjdeš. Hned bylo jasné, že to bude jezdecká škola, ale jaká?? V okolí žádná nebyla, a ty si nechtěla dojíždět.
Když se otevřela nová jezdecká škola Ametiss, a byla hned v sousední vesnici, jásala jsi jako malá holka. Poslala jsi přihlášku a čekala. Za 2 týdny ti přišla tlustá obálka. A byla na tvé jméno. Nevěřila jsi, že odpověď na přihlášku může přijet tak brzy. Ale byla to ona. Stálo tam: "Byla jste přijata na prestižní jezdeckou školu Ametiss. Očekáváme vás co nejdříve u nás na statku v ředitelně." Nemohla jsi uvěřit svým očím. Přijali tě na jezdeckou školu!!! Jásala jsi ještě celý den a hned jsi to běžela říct do klubu. Ale také jsi se musela rozloučit se svým pronajatým koníkem. Byla jsi smutná, ale když jsi si uvědomila, že tam budou taky koně, hned jsi zase jásala. Doma jsi si našla jezdecké oblečení a běžela se zeptat mamky kdy pojedete.
Po týdnu jste jeli. Mamka tě vysadila u brány a odjela. měla jsi trému a chtěla se otočit a opřít se o mamku, ale ta už byla pryč. Viděla jsi vchodovou bránu a opatrně jsi prošla dovnitř. Nervózně jsi šla dál po příjezdové cestě, a míjela jsi výběhy s koňmi. Když tě spatřili koně, tak se k tobě hned rozběhly. V čele běžela vůdčí klisna a za ní ostatní koně. Nepřítomně jsi na ně hleděla, když najednou ti někdo položil ruku na rameno. Nadskočila jsi asi půl metru do vzduchu a otočila se. Stála tam holka tak 170 cm, hnědé vlasy na záda, modré oči a krásný upřímný a veselý výraz ve tváři. "Ahoj, ty jsi ta nová studentka?" zeptala se tě ta holka. "Ano to jsem já" řekla jsi ještě trochu ohromená. "Já se jmenuju Denny a jsem dcera majitelky stáje. Je mi 16 a odvedu tě do ředitelny jo?" představila se vesele a už chtěla odejít. Ale ty jsi ještě vyhrkla "Jak se jmenuje ta rezavá kobyla, co běží úplně vpředu?" Denny se jen zasmála a odpověděla. " To je Zodessa. Je to moje kobylka." Ale to už jste šli dál. Prošli jste okolo velikých stájí, okolo školy a zamířili jste do veliké budovy. Prošli jste dlouhou chodbou a po schodech nahoru. Na konci chodby byly dveře a na nich napsáno ŘEDITELNA. Vstoupila jsi tam...
Tak to je tvůj příběh, co se bude odehrávat dál je na tobě.
Doufám, že když si si tohle přečetla budeš se chtít mezi nás přidat.
Stačí napst pár bodů.

REGISTRACE

1) Jméno a příjmení + přezdívka (vymyšlené)
2) věk + datum narození (nemusí být reálný)
3) e-mail (funkční)
4) avatar (vyber si fotku buď tvojí nebo tebe s koněm a pošli odkaz - ne reálná)
5) Vyber si koně ZDE
6) Jaké by si chtěla dělat zaměření (parkur, drezura, western, dostihy)
7) příběh (jak si se dostala na Ametiss)
8) povaha (pár věcí o tobě !!POZOR!! kladné i záporné)
9) Facebook (jestli máš - když ne tak hlavně napiš e-mail)

!!!Registrace do komentářů!!!

Přeji příjemný školní rok :))
S pozdravem Denny Styles
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melissa Melissa | 11. srpna 2013 v 10:09 | Reagovat

1) Melissa
2) 25 let + 30.7.
3) melissa.swift@centrum.cz
4) http://www.free-hdwallpapers.com/wallpapers/animals/174841.jpg
5) Clemantine D
6) parkur, drezura
7) Dopíšu :)
8) Dopíšu :)
9) Máš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama