O škole

13. července 2013 v 23:20 | Denny

O škole


ÚVOD:
Tak příběh už znáš. Teď už můžeme začít, ale ještě nevíš kde se bude vše odehrávat, tak dáme příběh ještě jednou a s obrázkma. Bude trochu jiný. Budu vystupovat v podobě Ellen, členky která se sem bude chtít dostat.
Tak začneme.

PŘÍBĚH:
Když mi přišla obálka, ve které stálo, že jsem přijata na Ametiss, dlouho jsem jásala.
Po týdnu jsme jeli na statek. Vystoupila jsem a rozloučila se s mamkou. Stanula jsem před bránou do nového života.


Šla jsem po písečné cestě za branou. Okolo mě byly výběhy. Koníci se tam váleli, polehávali, pásli se, a v jednom z nich ke mě běželo stádo koní v čele s rezavou klisnou. Měla tak ladné pohyby a když cválala skoro se vznášela.


Koukala jsem ohromeně na tu rezavou kobylku. Šla jsem dál po cestě a koukala na ty krásné koně. Pak jsem uviděla holku, stála u stromu a hladila si koně.


Nechtěla jsem jí rušit, tak jsem jí jen pozorovala. Najednou se otočila. Hrozně jsem se lekla, ale potom ke mě přišla a zeptala se "Ty jsi ta nová studentka že??" samozřejmě že jsem jí odpověděla strnulé "Ano". "Já jsem Denny, dcera majitelky, dovedu tě do ředitelny jo??" zase jsem odpověděla jen "Ano". A tak jsme šly.
Vešli jsme do velké budovy. Šli jsem dlouhou chodbou až nakonec, pak po schodech nahoru a další chodbou nakonec, a tam byly dveře s nápisem ŘEDITELNA. Pod nápisem bylo jméno ředitelky.
V ředitelně jsme se domluvili na podrobnostech a Paní ředitelka řekla ať mě Denny provede po areálu. A tak jsme šly.
Nejdřív mě Denny vzala do stájí. Šli jsme uličkou mezi krásnými boxy, ale nebyly zde žádní koně. "Proč tu nejsou koně??" zaptala jsem se. "Toto jsou soukromé stáje, je tu jen Zodessa, to je ta rezavá kobyla, co běhá v čele stáda. Je to můj kůň, ale doufám, že mi mamka brzy koupí i parkuráka, aby tu Zodí nebyla sama." "Aha" vydala jsem ze sebe a obdivovala luxusně zařízené stáje.


Vyšly jsme z luxusních soukromých stájí a šly přes dvůr. Vešli jsme do dalších stájí, tam už koníci byly. Sice byla většina na pastvě, ale ty co tam zbyly byly krásní. "To jsou klubové stáje, zde si budete vy členky vybýrat koně. Je tu široký výběr, ale všichni jsou na pastvě." Řekla Denny.


Vyšly jsme ven. "Tak a teď už jen školu a klubovnu." Oznámila mi Denny a šly jsme .
Prošli jsme přes nádvoří a znovu po příjezdové cestě, ale mezi výběhy byla cesta na další nádvoří. Tam stála budova a na ní bylo napsáno škola. "Dovnitř tě brát nebudu, tam to uvidíš potom. Jdeme do klubovny"


Ještě jsme šly okolo klubovny. "Tady se budeme scházet, budete tu bydlet a je tam i jídelna, bazén atd.." řekla v rychlosti Denny a šli jsme dál.


Prošli jsme znovu okolo výběhů, ale na druhou stranu. Tam byl kolotoč, hala a jízdárna, dostihová dráha a další jízdárna na western.

(kolotoč)

(hala)

(jízdárna na parkur, drezuru...)

(dostihová dráha)

(jízdárna na western)

To je vše, zbytek je už jen na tobě. Doufám že se ti tu bude líbit a budeš mít dobré známky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aovammisinosse Aovammisinosse | E-mail | Web | 9. října 2018 v 4:03 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang par  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-moins-cher-streaming/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama